m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
09 березня, 2012
 ---
Протягом січня - лютого у Полтавській та Черкаській областях проходив конкурс малих грантів, який був оголошений Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій. Конкурс проходив у рамках програми „Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей” за підтримки National Endowment for Democracy - NED (США).

Метою конкурсу є розвиток та підтримка громадських ініціатив в районах Полтавської та Черкаської областей, долучення громади до вирішення проблем та розвитку активності в невеликих містах та селах.
05 березня відбулося засідання експертної комісії, яка і визначила переможців цьогорічного конкурсу малих грантів. Усього було подано шістнадцять проектів з різних районів Полтавської та Черкаської областей.
На цьогорічний конкурс було подано 15 проектів, серед яких було підтримано лише шість, три з Полтавської області та три з Черкаської області. Більшість проектів були дуже цікавими, але були підтримані лише ті, які повністю відповідали пріоритетам конкурсу малих грантів.

Отримали фінансування у розмірі 525$ шість наступних проектів:

1. Проект „Освітньо-профілактичний проект «Правовий десант” Черкаської міської дитячої громадської організації «Експериментальний творчий центр» (м.Черкаси). Проект спрямований на підвищення рівня правової культури учнівської молоді, в т.ч. «групи ризику», попередження злочинності в освітньому середовищі, формування активної соціальної позиції учнів ЗНЗ та ПТНЗ щодо захисту своїх прав і дотримання обов’язків громадянина та толерантної і відповідальної поведінки щодо оточуючих шляхом використання інтерактивних творчих форм просвітницької та профілактичної роботи (агітбригади, соціально-психологічний театр, тренінги, ситуаційні ігри, правові брейн-ринги, тематичні концерти тощо).

2. Проект «Школа громадської активності» Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет» (м.Черкаси). Проектом заплановано проведення 2 шкіл громадської активності в двох найбільших молодіжних районних центрах Черкаської області – містах Умані та Сміла. В ході навчально-практичних модулів учасники отримують вміння та навики щодо ефективного планування та проведення громадських кампаній на вирішення проблем місцевого значення, співпраці з місцевою владою та бізнесом, ефективної комунікації з різними секторами суспільства.

3. Проект „ Волонтерський форум „Школа добра” Оржицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану. Проект передбачає збільшення активності молоді Оржицького району Полтавської області щодо популяризації волонтерського руху в районі, виявленню та розвитку лідерських здібностей у шкільної та студентської молоді. Збільшення ефективності соціальної профілактики негативних явищ серед молоді за рахунок розробки та впровадження інноваційних технологій, форм та методів роботи з різними категоріями молоді, підняття рівня самореалізації молоді.

4. Проект „Волонтери за здоров’є!” Золотоніської міської молодіжної громадської організації „Центр розвитку молоді” (м.Золотоноша Черкаської області). Головна ідея проекту - підвищення соціальної відповідальності вчителів, їх рівня зацікавленості та розвиток волонтерства у школах через організацію навчального заняття для найактивніших соціальних педагогів та класних керівників та проведення конкурсу молодіжних акцій з пропаганди здорового способу життя.

5. Проект «Сім’я – територія без насильства» ініціативної групи „Світле майбутнє“ (смт. Семенівка Полтавської області). Проект спрямовується на активізацію діяльності та інформування молоді та сімей Семенівського району, які знаходяться в складних життєвих обставинах в питанні запобігання поширення негативних соціальних явищ, а саме насильства в сім’ї. В рамках проекту планується провести низку заходів, спрямованих на поширення інформації про центри, служби та телефони довіри куди можна звернутися з приводу жорстокого поводження або реальної загрози його вчинення, а також виготовити і розповсюдити агітаційно-інформаційний матеріал.

6. Проект «Захистимо себе і тих, хто поруч з нами» первинної студентської профспілкової організації Хорольського гропромисловий коледжПолтавської державної аграрної академії. Проект спрямовується на активізацію діяльності студентської молоді ХАПК в питанні запобігання поширення негативних соціальних явищ. В рамках проекту за підтримки профільних районних служб планується провести низку заходів, спрямованих на поширення інформації про небезпеку шкідливих звичок, а також проведення спортивних змагань спрямованих на пропаганду здорового способу життя. Дія проекту буде продовжуватись і після його реалізації за рахунок співпраці студентської ради коледжу, профільних районних служб.

Вітаємо переможців конкурсу малих грантів у Полтавській та Черкаській областях! Бажаємо успіхів у реалізації проектів!

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31