m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
01 вересня, 2012
 ---
Відбувся VIII Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь – авангард прогресу».
З 22 по 24 серпня поблизу міста Кременчук відбувся VIII Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь – авангард прогресу». Організатори даного заходу Кременчуцький комітет молодіжних організацій і Молодіжний парламент Кременчука. В проекті прийняло участь близько 100 учасників з різних куточків України, які попередньо були відібрані на конкурсній основі. Єдиним представником з Дніпродзержинська був помічник депутата Дніпродзержинської міської ради, кандидата в народні депутати України Віталія Купрія, активіст «Клуба молодого лідера» Володимир Висоцький.

Це вже другий подібний проект який відвідує Володимир. В минулому році він прийняв участь у міжрегіональному молодіжному форумі «Україна – молодь – майбутнє». Цьогорічна програма навчання кардинально відрізнялася від попередньої. Так на ньому координатори комітетів: політтехнологи, депутати місцевих та районних рад навчали на практичних завданнях роботі виборчих штабів партій і усього передвиборчого процесу в цілому.

Загалом програма заходу була дуже цікавою і різносторонньою .

Перший день заходу розпочався з привітальної частини організаторів, представників Кременчуцької міської ради і народного депутата України Олега Надоши. Після офіційного відкриття форуму і знайомства, учасники зіграли в гру квест. Під час якої вони дружньою командою виконували різноманітні завдання та прокладали собі маршрут для подальшої гри в лісовій місцевості яка оточувала табір учасників.

Другий день розпочався з активної роботи в комітетах і грою в вибори. Ця гра була своєрідним змаганням учасників різних комітетів, які були розділені заздалегідь на різну ідеологію: національну, комуністичну, соціал-демократичну, ліберальну. Задача учасників була створити програму партії відповідно до ідеології, зареєструвати своєчасно її на участь у виборах та свого кандидата в мери міста, провести передвиборчу кампанію та зробити усе можливе для перемоги. Для виконання даних цілей серед членів комітету були розподілені посади в штабу і обов’язки. Так Володимира Висоцького було обрано керівником штабу і головою партії.

Крім активної роботи і навчання для учасників було організоване чудове дозвілля, а саме гра в квест, мафію, футбол і нічні дискотеки на яких грала музика одних з найкращих діджеїв Кременчуцьких і Полтавських клубів.

Отримані знання на форумі Володимир пообіцяв реалізувати в розвитку молодіжної політики міста і України в цілому вже найближчим часом.Автор: Мар’яна Котова

http://grad-dndz.info/node/5543

Ще статті про захід: http://panorama.pl.ua/relax/9358-molod-pidkupala-viborciv-kavunami.html

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30