m

ФОРУМ 2017


ФОРУМ 2017
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
22 квітня, 2013
 ---
Благодійний Фотокрос 2013 року - цікаво і корисно
20 квітня у Кременчуці відбувся Благодійний фотокрос «Серце до серця». Цього року в проекті зареєструвалось 46 команд. Це просто фурор! Кожна команда мала свою назву. Розпочалося все у залі міського ДК КрАЗ. Там учасників реєстрували, кожна команда отримувала свій номер і «виходила на маршрут».

Щорічно фотокрос проводиться у рамках акції «Почуй світ!» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Яка мета цієї акції? Заохотити сучасну молодь до спорту? Так. Зібрати кошти на обладнання для хворих дітей? Безперечно. Та найголовніше - це виховати почуття відповідальності, небайдужості, навчитися спілкуватись із людьми і просто провести незабутній час.

Власне, розповідати можна багато чого, але все це варто було бачити на власні очі. Найцікавіше розпочалося після того, як координатор дав перше завдання. Лише досвідчені учасники зорієнтувались відразу і розгадали загадку-підказку на перше місце зустрічі. Іншим на це знадобилось хвилин 10-15. Перша точка - парк Пономаренка, де всім учасникам квесту доводилось фотографуватись з величезним серцем біля двох незнайомих людей.

Мабуть, це було найлегшим із завдань. Далі розпочалось найцікавіше і найважче – танцювати в протигазах, шукати невідомо де розклеєні серця… Словом – було цікаво і важко водночас.

Після кількох годин постійних сюрпризів і завдань учасники, нарешті, втомлені, але задоволені прийшли на фініш. Там вони отримали сертифікати і очікувані подарунки переможцям. Спонсорами виступили: 3D кінотеатр на 4 поверсі ТРК «Галактика», клуб настільного тенісу «Стіга». Футболки для переможців фотокросу надав «Швей Спец Сервіс». Організаторами були Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Управління у справах сім`ї, дітей та молоді та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Не варто забувати, що Фотокрос був Благодійним і відбувався в рамках акції «Серце до серця». Тому за допомогою учасників до зібраної в Кременчуці суми додалось іще 1637 гривень!

Такі проекти, як фотокрос - це можливість випробувати свої спортивні навики, удосконалити ментальні здібності та проявити креативність. Крім того, це можливість приємно провести час з друзями, на свіжому повітрі та з користю для суспільства. Сподіваюсь, кременчуцька молодь і надалі продовжить цю тенденцію.

Кореспондент молодіжного медіа-клубу,
Поліна Опришко

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31