m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
05 серпня, 2013
 ---
Стартує підготовка обласної акції «З Днем Народження, Україно!»
Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій радий Вам повідомити, що цього року відділ у справах сім`ї та молоді Полтавської ОДА підтримав на конкурсі соціальних проектів програм розроблених громадськими організаціями та їх спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї ініціативу Комітету щодо реалізації обласного проекту «З Днем Народження, Україно!».

Проектом передбачено проведення спільно з міськими, районними молодіжними організаціями, міськими та районними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування та органами студентського та учнівського самоврядування, комплексу патріотичних заходів спрямованих на розвиток патріотизму. Планується проведення організаційної зустрічі у м. Кременчук для активної молоді з районів Полтавської області. У районах, представниками, які брали участь у зустрічі планується проведення таких же зустрічей на місцях. Після оголошення набору волонтерів пройдуть тренінги в районах та навчання волонтерів.

24 серпня 2013 року у 10 районах Полтавської області та безпосередньо у місті Кременчуці пройде акція "З Днем Народження, Україно!", яка присвячена Дню Незалежності. Даний захід складається з двох етапів.

На першому етапі буде проходити опитування громадської думки щодо вживання та викладання української мови. Під час опитування волонтери у жовтих футболках з тематичними бейджами будуть підходити до потенційних учасників акції (а це переважно молоді люди) пропонуючи долучитися до акції. Кожному учаснику акції будуть роздаватися наліпки "Я люблю Україну" та синьо-жовті стрічки. Біля місця проведення опитування будуть працювати інформаційні щити, на яких кожен житель Кременчука зможе написати привітання Україні, або просто висловити думку щодо української мови.
Під час другого етапу акції буде проходити збір привітань незалежній, повнолітній Україні. Площа буде застелена паперовим покривалом, на якому кожен бажаючий зможе поставити жовтий, або синій відбиток із словами привітання зі святом.

Запрошуємо громадські організації Полтавської області приєднатися до святкування Дня Незалежності у своєму населеному пункті. Усім бажаючим організаціям просимо повідомити офіційним листом установи (організації) про свою згоду до 15 серпня 2013 р.

У листі просимо Вказати відповідальну особу за проведення акції у Вашому населеному пункті та її контактний телефон (електронну пошту при наявності). Також у листі необхідно зазначити інформацію про заходи, які будуть проходити у Вас до Дня Незалежності України.
Щиро дякуємо за участь у проектів і сподіваємось на подальшу співпрацю!

Координатор акції: Суперека Юлія Костянтинівна, 063-568-79-01, 05366(3-01-91), електронна адреса kmkmo@rambler.ru, сайт www.molod.org.ua.

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31