m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
08 листопада, 2013
 ---
Помічникам Святого Миколая розповіли про основні етапи проведення акції
6 листопада 2013 року у Кременчуці стартувала 11-та акція «Святий Миколай – дітям». Напередодні Новорічних і Різдвяних свят у рамках цієї акції представники волонтерського руху збирають подарунки дітям, позбавленим батьківської уваги, а також із малозабезпечених та сімей, що опинилися у важких життєвих обставинах. За традицією, організовують акцію «Святий Миколай – дітям» Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, управління освіти, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді.

6 листопада під час організаційного засідання з проведення благодійної акції «Святий Миколай дітям», на якому були присутні організатори і партнери акції, «Помічники Святого Миколая» та волонтери минулих акцій, заступник міського голови Віталій Малецький підкреслив, що благодійну акцію «Святий Миколай – дітям», яку було започатковано у Кременчуці, сьогодні підтримали і проводять у багатьох регіонах Полтавської області. А завдяки минулорічній акції була зібрана рекордна кількість солодких подарунків для кременчуцької малечі – 2000 тисячі ( у позаминулому році - 1,5 тис).

Своїм досвідом роботи під час попередніх акцій поділилися з майбутніми волонтерами волонтери зі стажем Дар’я Остріковська, Ігор Стефан та Владислав Лець.


Про хід проведення цьогорічної акції розповіла присутнім директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Світлана Пищита. Вона зазначила, що цього року благодійна акція «Святий Миколай – дітям» триватиме з 6 листопада по 21 грудня:

- з 6 листопада до 12 грудня у всіх навчальних закладах, організаціях та установах міста будуть створюватися центри Святого Миколая; проводитися благодійні вечірки, аукціони, конкурси, концерти, спрямовані на збір іграшок, одягу, солодощів.

- з 6 по 29 листопада - розповсюджуватися анкети та здійснюватись набір волонтерів, які збиратимуть подарунки в магазинах міста;

- з 11 по 30 листопада відбудеться марафон написання листів до Святого Миколая дітьми із соціальних закладів;

- 12 грудня – збір подарунків з центрів Святого Миколая до центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді;

- з 13 по 17 грудня у магазинах міста, які приєдналися до акції, проводитиметься збір волонтерами подарунків;

- з 19 по 21 грудня зібрані подарунки передаватимуть до Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини Полтавської області, у дошкільний навчальний заклад №10, Кременчуцьку спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат Полтавської обласної ради, Кременчуцьку виховну колонію для неповнолітніх, Міський центр реабілітації дітей, психоневрологічний диспансер «Славутич», Кременчуцьку загальноосвітню школу-інтернат для дітей-сиріт ім. А.С. Макаренка; притулок для дітей служби у справах дітей виконавчого комітету Автозаводської районної ради, а також у малозабезпечені родини.

Цими днями для таких дітей також проводитимуться спеціально підготовлені учнівськими колективами міста концертні програми.

Координатор проекту Юлія Суперека розповіла присутнім про те, як працюватиме загальноміський офіс акції «Святий Миколай – дітям», та які документи потрібно заповнити, щоб взяти участь у акції та стати волонтером – справжнім помічником Святого Миколая.http://www.kremen.gov.ua/news/?id=8067

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31