m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
03 лютого, 2014
 ---
Громадські роботи для молоді 2014
Оплачувані громадські роботи є дієвим засобом вирішення проблеми тимчасового працевлаштування учнів та студентів. Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді проводиться постійна робота по залученню молоді до громадських робіт з метою поліпшення матеріального становища учнівської та студентської молоді, зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час.

У 2013 році сума на фінансування громадських робіт була збільшена, за рахунок чого минулого літа попрацювати на громадських роботах 230 осіб.
У 2014 році сума на фінансування громадських робіт була складала 378,433 тис. грн. та дає змогу працевлаштувати 210 осіб. У порівняні з минулим роком, менше на 20 осіб.

Учнівська та студентська молодь, яка залучена до оплачуваних громадських робіт задіяна в житлово-комунальній сфері де виконуються роботи по благоустрою, впорядкуванню, озелененню зон відпочинку та в соціальній сфері міста.

Місця де задіяні будуть учасники, наступні: парк «В.Інтернаціоналістів», парк «Миру», парк «Придніпровський», КП «Благоустрій Кременчука», ГУДКС України в Полтавській області, Крюківський райвиконком, трудовий архів архівного відділу, архівний відділ, відділ з питань реєстрації фізичних та юридичних осіб-підприємців, Міський палац культури, ігровий майданчик у парку «Придніпровський».

3 лютого 2014 року Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді розпочав формування банку даних потенційних учасників громадських робіт для учнівської та студентської молоді.

Перелік документів, необхідних для включення потенційних учасників до банку даних оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2014 році:
1. Заява про включення до банку даних (пишеться одним із батьків на місці);
2. Копія свідоцтва про народження (копія паспорту);
3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
4. Документи, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (при наявності);
5. Копія посвідчення дитини з багатодітної сім`ї (при наявності);
6. Довідка про склад сім`ї;
7. Копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д) (при наявності);
8. Копія свідоцтва про одруження (при необхідності);
9. Довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям;
10. Копія документа, який підтверджує належність дитини до пільгової категорії.

Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи надається дітям з сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Для працівників віком від 14 до 18 років встановлена скорочена тривалість робочого часу, а саме:
 для працівників віком від 16 до 18 років - 36 годин на тиждень;
 для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період літніх канікул) - 24 години на тиждень.

Заробітна плата працівникам молодше 18 років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.

Заробітна плата учасникам оплачуваних громадських робіт виплачується на рівні мінімальної заробітної плати, встановленої на період Вашого працевлаштування.

Кожна дитина має право на податкову соціальну пільгу при нарахуванні заробітної плати (при наявності підтверджуючих право на податкову соціальну пільгу документів).

Якщо Ви хочете прийняти участь у оплачуваних громадських роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час - звертайтесь до Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Ми чекаємо на Вас за адресою: м. Кременчук, вул. Радянська, 15/4, контактні телефони 3-21-50, 3-01-91 з 8:00 до 17:15 щоденно крім вихідних.

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Жовтень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31