m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука

"Я хочу бачити життя!"

Преглядів 1820
07 квітня, 2014
 ---
"Я хочу бачити життя!"
У Кременчуці сьогодні стартує IХ Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до серця». Цей благодійний захід у нашому місті проводитиметься сьомий рік поспіль, а триватиме він до 27 квітня включно.

Цього року волонтери збиратимуть кошти, які потім будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання для Кременчуцької дитячої лікарні для допомоги дітям із вадами зору.

У рамках благодійної акції буде проведено чимало цікавих загальноміських заходів: 6 квітня – вуличний флеш-моб «Я хочу, щоб діти бачили», 7 квітня – загальноміський флеш-моб «Я хочу, щоб діти бачили» у навчальних закладах міста, 19 квітня – благодійний фотокрос «Серце до серця», 26 квітня – флеш-моб «Живе серце» та благодійний ярмарок із благодійним Марафоном.

У період із 7 по 25 квітня збір коштів триватиме на підприємствах, організаціях і установах, колективи яких виявили бажання долучитися до благодійництва.

Усі не байдужі кременчужани, цього року, традиційно зможуть знайти скриньки в магазинах нашого міста, а саме: у мережі магазинах «Оптовичок», «Сільпо», «Білла», «Художник», «Роксолана», «Дипломат» та в мережі ресторанів «Челентано». До акції долучились такі великі підприємства міста, як ПАТ «КРЕДМАШ» та ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод», працівники яких, зможуть пожертвувати кошти у скриньки на самому підприємстві.

До 10 квітня цього року оголошено набір щасливчиків, які хочуть отримати масу позитивних емоцій цієї весни разом з Благодійним фондом «Серце до серця», знайти нових друзів, поділитися своїми вміннями та навиками, а також, тих, хто хоче творити добро і допомогти кременчуцьким діткам з вадами зору. Зареєструватися волонтером можна онлайн на сайті Фонду: http://sercedoserca.com.ua/ua/stati-volonterom.htm. Або в групі Вконтакті:http://vk.com Волонтери "Серце до Серця" роблять свій вклад у майбутнє здорової країни на добровільній основі та абсолютно безкоштовно! Керуючись покликом серця - несуть тільки позитив!

Кошти можна перерахувати на окремий банківський рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», на реквізити, наведені нижче.
Рахунок для благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної філії ПАТ «КРЕДОБАНК», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.
Найменування платежу: Благодійний внесок для закупівлю обладнання для міста Кременчука.

Для всіх, хто має бажання долучитися до акції "Я хочу бачити життя!" і зробити внесок зі своєї банківської картки, цього року це можливо зробити прямо з комп’ютера, через онлайн-систему. Гроші підуть на єдиний рахунок фонду на реалізацію програми допомоги дітям із вадами зору! Для того, щоб кошти зарахувались на закупівлю медичного обладнання для міста Кременчука, просимо вказати це при оплаті. Лінк для переказу коштів: http://sercedoserca.com.ua/ua/zrobiti-vnesok-onlain.htm

Центральний офіс акції знаходиться у приміщенні Молодіжного Парламенту Кременчука за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3, телефон для довідок 3-51-06.

Пам`ятай, що краще найменша допомога, ніж найбільше співчуття. Давай разом, допоможемо малюкам побачити цей світ у яскравих фарбах!

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31