m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
21 квітня, 2014
 ---
У Кременчуці відбувся Благодійний Фотокрос
19 квітня у Кременчуці відбувся Благодійний фотокрос «Серце до серця». Цього року в проекті зареєструвалось 38 команд. Це просто фурор! Кожна команда мала свою назву. Розпочалося все у залі міського ДК КрАЗ. Там учасників реєстрували, кожна команда отримувала свій номер і «виходила на маршрут».

Цьогорічний Фотокрос проводився у рамках акції «Я хочу бачити життя!» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Яка мета цієї акції? Заохотити сучасну молодь до спорту? Так. Зібрати кошти на обладнання для хворих дітей? Безперечно. Та найголовніше - це виховати почуття відповідальності, небайдужості, навчитися спілкуватись із людьми і просто провести незабутній час.

Організаторами Фотокросу в місті Кременчук виступили: ВБФ «Серце до серця», Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління у справах сім’ї, дітей та молоді та управління освіти.

Після півторагодинного квесту із купою цікавих завдань місця розподілились наступним чином:
1 місце - команда "Викуньи".
2 місце - команда "Колибри".
3 місце - команда "Погони".

Не варто забувати, що Фотокрос був благодійним, тому за допомогою учасників до зібраної в Кременчуці суми додалось іще 1700 гривень!

Такі проекти, як фотокрос - це можливість випробувати свої спортивні навики, удосконалити ментальні здібності та проявити креативність. Крім того, це можливість приємно провести час з друзями, на свіжому повітрі та з користю для суспільства. Сподіваюсь, кременчуцька молодь і надалі продовжить цю тенденцію.
У Кременчуці відбувся Благодійний Фотокрос
У Кременчуці відбувся Благодійний Фотокрос

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31