m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
27 червня, 2014
 ---
Волонтери завітали до табору «Зоряний»
25 червня 2014 року до вихованців ДЗОВ «Зоряний» завітали незвичайні гості з подарунками та програмою «Семінари у ДЗОВ «Зоряний», спрямованою на подолання соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі. Ця програма є складовою частиною Комплексної програми «Молодь Кременчука» та реалізовується протягом багатьох років поспіль.

Організаторами цієї акції виступили: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління у справах сім’ї, дітей та молоді та представництво Фонду Народонаселення ООН в Україні.
Під час офіційної частини гості розповіли про різноманітні заходи, які реалізовував Молодіжний Парламент протягом останнього року та до яких може долучитися вся молодь по приїзду з табору додому. Поділилися досвідом здорового способу життя відомий кременчуцький шоу-мен Андрій Редькін та Dj ProBass (Артем Ткаченко).

У рамках заходу «Семінари у ДЗОВ «Зоряний» цього року волонтери провели конкурс дитячого малюнку на асфальті на тему «Я обираю здоровий спосіб життя!» та профілактичні естафети для 3-4 загонів.

Спеціалістом Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для старших вихованців «Зоряного» була проведена інтерактивна відео-лекція, яка направлена на профілактику ВІЛ/СНІДу.

За окремою програмою працювали волонтери в кожному загоні. Для дорослої молоді був підготовлений тренінг, під час якого були визначені пріоритетні теми, які цікаві сучасній молоді, та за результатами роботи знайдені ефективні шляхи їх вирішення.

Третій та четвертий загони відвідали лекційно-тренінгові заняття на соціальну тематику. Наймолодші табористи взяли участь у постановці казки про шкідливі звички. Також для них були підготовлені профілактичні ігри відповідно до їхнього віку.

Під час дискотеки організатори провели розіграш призів за профілактичними буклетами, які отримали всі відпочиваючі табору.
Загалом усі залишились задоволені заходом, оскільки отримали купу нових вражень, знань та навичок. І, що найголовніше, усі разом знову переконались у тому, що шкідливі звички – це не норма, і в нашому суспільстві, змученому проблемами і негараздами, саме молодь є рушійною силою майбутнього прогресу і розквіту нашої країни!


Фотографії надані сайтом «Геометрія – Кременчук»

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31