m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
02 липня, 2014
 ---
Акція «Я проти наркотиків»28 червня 2014 року у Придніпровському парку відбулась акції «Я проти наркотиків» присвячена Міжнародному дню боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконних оборотом.

Організаторами акції виступили: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління у справах сім’ї, дітей та молоді, благодійна організація «Світло Надії» та Фонд Народонаселення ООН в Україні.

Організатори запропонували всім бажаючим цілий комплекс заходів, спрямованих на різні вікові категорії. Так, наймолодші кременчужани разом з волонтерами малювали на асфальті світ без наркотичних речовин та отримували за це чудові подарунки.

Більш дорослі учасники проходили опитування та отримували інформаційні буклети, в яких були розписані наслідки шкідливих звичок, способи від них відмовитись та симптоми, за якими їх можна виявити у близької людини.

Також кожен перехожий міг залишити на спеціальних стендах свою думку про наркотичні речовини та ставлення до них чи роздивитись фотографії у вже традиційному для Кременчука форматі «Фото-сушки».

За допомогою організації «Світло Надії» було організовано безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ/СНІД, яке могли пройти всі бажаючі. На щастя, жодного позитивного результату у кременчужан того дня виявлено не було.

А з 19 години відвідувачів парку веселила команда КВК «Збірна Кременчука - Лукас» та літній кубок КВК, присвячений, цього разу, здоровому способу життя і боротьбі із наркотиками.

Символічно, що акція відбулась напередодні Дня молоді та була ініційована молодіжними організаціями міста як застереження для всіх кременчужан. Організатори зазначають, що наша молодь – найкраща у світі і хотілося б, аби вона була здоровою і щасливою!

Суперека Юлія

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31