m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
27 серпня, 2014
 ---
Кременчужани залишили свій слід в історії країни
24 серпня 2014 року жителі міста Кременчук привітали Україну з Днем Незалежності. Святкування цієї події супроводжувалося великою кількістю цікавих заходів. Один з таких організував Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, ГО «Фонд підтримки студентської молоді», Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління у справах сім’ї, дітей та молоді.

О 17.00 біля Центральної міської бібліотеки для дітей ім. І.Ф.Торубари у рамках акції «З Днем Народження, Україно!» волонтери подарували кременчужанам можливість висловити любов до своєї Батьківщини. На асфальті було розстелено паперове полотно, на якому більше тисячі жителів міста залишили свої жовто-блакитні долоні. Усі бажаючі мали змогу написати побажання Україні та отримати за це солодкі подарунки від організаторів акції.

Окрім цього, волонтери провели патріотичний фейс-арт. Бажаючим малювали на обличчях блакитно-жовті прапори та іншу українську символіку. Маленькі українці вітали Батьківщину по-своєму - малюючи на асфальті свої шедеври на патріотичну тематику.

Захід «З Днем Народження, Україно!» включав в себе опитування громадської думки на патріотичну тематику. Серед усіх опитаних було розповсюдженно більше 500 патріотичних стрічок та більше 1000 наліпок.

Акція проводиться у нашому місті щорічно, уже протягом довгого часу. Кожного разу організатори роблять все для того, щоб зробити захід яскравішим та цікавішим. Тож, і цього разу їм вдалося подарувати жителям міста не тільки солодощі, повітряні кульки, прапорці та інше, але й гарний настрій, теплі почуття, щирі усмішки та надію на те, що Україна подолає усі труднощі, та розквітне з новою силою.

Юлія Большун,
учасник проекту «Школа Молодіжної Журналістики-5»

Кременчужани залишили свій слід в історії країни
Кременчужани залишили свій слід в історії країни
Кременчужани залишили свій слід в історії країни
Кременчужани залишили свій слід в історії країни

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31