m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
03 березня, 2015
 ---
День відкритих сердець пройшов успішно, або як волонтери збирали допомогу для переселенців
28 лютого у магазинах нашого міста можна було зустріти волонтерів Молодіжного Парламенту Кременчука та Кременчуцької академії волонтерства. Хлопці та дівчата пропонували всім небайдужим долучитись до акції збору допомоги тим, хто наразі опинився у складній ситуації – переселенцям зі сходу із маленькими дітками та людям похилого віку.

Один з волонтерів на питання «Навіщо ти це робиш?» відповів так: «Втратити домівку, переїхати до незнайомого міста та залишитись без засобів до існування – цього і ворогу не побажаєш. А тут, не вороги – тут наші співвітчизники. Вони такі ж люди, з такими ж потребами і такі ж громадяни нашої країни. А віднедавна – вони, іще й мешканці нашого міста, наші сусіди. Тому ми вирішили допомогти хоча б так, як можемо!».

Загалом у акції взяло участь 37 волонтерів та 336 небайдужих кременчужан. Також, до участі долучились 4 водія-волонтера, завдяки яким було зекономлено 400 гривень на бензин (збір продуктів з магазинів міста та доставка до Центру допомоги переселенцям).
Окрему подяку організатори виражають адміністрації магазинів, які не залишились осторонь, дозволили перебування волонтерів та активно допомагали – мережі магазинів «Оптовичок» та «МаркетОпт», супермаркету «Білла» та магазину «Бджілка».

Спільними зусиллями вдалось зібрати велику кількість продуктів, які з 2 березня роздаватимуться у якості одноразової допомоги в Центрі допомоги переселенцям тим, хто цього найбільше потребує – сім’ям з дітьми та людям похилого віку, які приїхали до Кременчука лише у лютому та іще не встигли налагодити своє життя у нашому місті. Також було зібрано 1635,86 грн., які будуть використані на потреби переселенців.

Нагадаємо, що за ініціативи Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Молодіжного Парламенту Кременчука та Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій у місті постійно діє міський Центр допомоги переселенцям, який розташований за адресою вул. Радянська, буд. 15/4.
Туди можна звертатись за допомогою у випадку, якщо Ви були переміщені із зони АТО. Також, туди можна приносити допомогу одягом, продуктами харчування, засобами гігієни, шкільним приладдям, одягом та сумішами для немовлят.

Координати Центру допомоги переселенцям:
Якщо Ви можете допомогти: 096-728-42-08
Якщо Вам потрібна допомога: 099-329-06-96
Адреса: м. Кременчук, вул. Радянська, буд. 15/4
Адреса у соціальній мережі «ВКонтакті»: vk.com/centr_dop
Адреса у соціальній мережі «Facebook»: www.facebook.com/centrkremen

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31