m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
22 січня, 2016
 ---
Тренінг для психологів та соціальних педагогів навчальних закладів у м. Лубни
28 та 29 січня 2016 року для психологів та соціальних педагогів навчальних закладів м. Лубни відбудеться навчальний семінар «Психологічні аспекти роботи з дітьми, які пережили травмуючу подію. Ознаки, симптоми ПТСР. Профілактика емоційного вигорання при роботі з ВПО» в рамках реалізації Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій проекту «Психологічні та соціальні послуги для внутрішньо переміщених осіб Полтавської області».

Семінар буде складатись з двох частин, в перший день психологи та соціальні педагоги отримають теоретичні та практичні знання з таких питань:
- Теорія надання допомоги в кризовій ситуації
- Види стресу. Реакції на стрес.
- Вплив травматичної ситуації на людину. Динаміка станів постраждалих.
- Симптоми ПТСР у дітей та підлітків.
- Стадії переживання втрати, психологічна допомога дітям та підліткам при втраті
- Психологічна допомога дітям та підліткам, які пережили травмуючі події.

Отримані знання щодо симптомів гострого стресового розладу та посттравматичного стресового розладу допоможуть соціальним педагогам і шкільним психологам вчасно розпізнати такі стани у дітей із числа внутрішньо переміщених. Учасники також матимуть можливість опрацювати на собі техніки, які використовуються в роботі з дітьми, які пережили травмуючи події.

Під час другого дня тренінгу учасники розглянуть тему «Емоційне вигорання при роботі з ВПО» та матимуть можливість виконати вправи для зняття емоційної напруги, зрозуміли важливість фізичної підтримки та забезпечення психічної безпеки спеціаліста, який працює з людьми, що пережили травматичні події; навчитись піклуватися про себе та допомагати колегам, що надасть можливість перебувати в професії та уникати синдрому вигорання.
Навчання відбудеться за сприяння відділу освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради та Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Лубенської ЗОШ № 6.

Ініціатива "Психологічні та соціальні послуги для внутрішньо переміщених осіб Полтавської області" реалізується за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії. Погляди висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні та Уряду Японії.

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31