m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
12 травня, 2016
 ---
28 травня 2016 - фестиваль сучасної молодіжної культури «Extreme-zone»Положення про Х фестиваль
сучасної молодіжної культури «Extreme-zone»


Фестиваль сучасної молодіжної культури «Extreme-zone» проводиться організаторами з метою популяризації здорового способу життя, профілактики соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі та розвитку фізичної культури та любительського спорту серед молоді, залучення молоді та молодіжних громадських організацій до організації змістовного дозвілля і відпочинку молоді.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФЕСТИВАЛЬ

Організатори: виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області
Засновники фестивалю: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
Співорганізатор заходу: громадська організація «Фонд підтримки студентської молоді».
Фестивальні змагання проводяться у наступних напрямках сучасної молодіжної культури: рок, реп, графіті, стрітбол (вуличний баскетбол), Street Soccer (вуличний футбол), фрістайл, Roller skating, Games of skate, ВМХ, велотріал, Freestyle, Dj, Cross fit, Street Workout, Трікінг, Біт-бокс, жим лежачі. За бажанням учасників та за погодженням з оргкомітетом можуть бути проведені показові виступи колективів за іншими напрямками екстремальної культури.
Вступний внесок за участь у фестивалі не передбачений.

Цільова група: молодь віком від 14 до 35 років. Всім учасникам, кому на момент проведення фестивалю не виповнилось 18 років, потрібно надати заяву від батьків про згоду на участь їх дитини у фестивалі та ксерокопію паспорту батьків.

Для того, щоб взяти участь у будь-якому напрямку фестивалю, потрібно подати заявку не пізніше 18 травня 2016 року (рок- та реп- напрямку до 16 травня 2016 року) на електронну пошту організаторів kmkmo2016@ukr.net. Заявки, надані пізніше встановленого терміну, розглядатися не будуть. Одяг учасників не повинен містити логотипи політичних партій. Розміщені на одязі логотипи інших спонсорів та організаторів погоджуються з оргкомітетом. У разі порушення даного пункту, учасники знімаються із змагань.

УМОВИ УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ

Рок-, реп- напрямок:
До участі у відбірковому етапі фестивалю допускаються команди, які вчасно подали заявки із зазначенням всіх необхідних даних та додали до заявки демоверсії пісень. Гурти, які посідали призові місця під час проведення фестивалю у 2005-2013 роках, до участі у відбірковому етапі не допускаються. У кожному з двох напрямків буде створене компетентне журі. Після завершення прийому анкет відбудеться засідання журі, яке визначить 10 колективів рок та 10 колективів реп напрямків – учасників фестивалю «Extreme-zone»-2016. Після цього будуть повідомлені результати відбору та затверджений список учасників відбіркового етапу фестивалю. Переможці визначаються шляхом голосування компетентного журі та інших учасників в день фестивалю. Переможці рок та реп напрямку фестивалю «Extreme-zone»-2016 будуть виступати під час гала-концерту 28 травня.

Street Soccer (вуличний футбол):

Для участі у даному напрямку фестивалю потрібно подати заявку із зазначенням складу команди (мінімум 5 осіб – воротар+4), максимум 6 осіб, назви та інших необхідних даних. Максимальна кількість команд, які можуть взяти участь у футболі – 32. Кожна команда під час жеребкування, яке пройде 28 травня 2016 року, отримає свій порядковий номер. Гра складається із двох таймів по 5 хвилин кожний. Якщо після сплину основного часу рахунок зустрічі рівний, то гра продовжується до першого забитого м’яча, тому переможцем визначається лідируюча команда. Гру обслуговує один суддя, який здійснює повний контроль над грою. Під час проведення футболу буде визначений кращий гравець, бомбардир, воротар, захисник, нападаючий турніру, «Чарівник м`яча».

StreetBall (вуличний баскетбол):

Для участі у даному напрямку фестивалю потрібно подати заявку із зазначенням складу команди у кількості 4 осіб (3+1 запасний гравець). Змагання проходитимуть у трьох вікових категоріях (перша вікова категорія учасники віком 14 років та молодощі, друга вікова категорія від 15 до 17 років та третя вікова категорія 18 років і старші). У кожній категорії визначаються переможці. Гра проходить на майданчику, який є половиною традиційного баскетбольного майданчика з однією корзиною, при цьому команда перед забиванням м’яча в кільце мусить вивести його за трьох-очкову лінію. Гру обслуговує один суддя, який здійснює повний контроль над грою.


Roller skating, Games of skate, ВМХ, велотріал:

Для участі у даних напрямках фестивалю потрібно подати заявку. По кожному з напрямків з числа учасників минулорічних фестивалів буде сформовано журі, яке під час проведення змагань згідно з технічними критеріями та видом змагань визначить переможців.

Трікінг:

Для участі у даному напрямку фестивалю потрібно подати заявку. Тривалість виступу кожного учасника буде визначено відповідно до загальної кількості учасників.

Графіті:

Для участі у даному напрямку фестивалю потрібно подати заявку та ескіз малюнку. На засіданні першого оргкомітету по напрямку буде визначено склад учасників за складено загальне панно, яке буде в день заходу розміщене на місці проведення заходу.

Workout:

Для участі у змаганнях у рамках фестивалю необхідно пройти попередню реєстрацію в Інтернеті та обрати напрями за якими є бажання позмагатися, а саме:
- Стріт ліфтінг (вагова категорія до 65 кг., вагова категорія від 65 кг. до 80 кг., та вагова категорія 80 кг. +);
- підтягування на одній руці на найбільшу кількість повторів;
- виходи силою на перекладині на найбільшу кількість повторів;
- підтягування з гирею 32 кг на найбільшу кількість повторів;
- віджимання на брусах з гирею 48 кг. на найбільшу кількість повторів;
- тримання елементу «прапор» на час;
- передній вис на час.
У кожному напрямі визначено переможця за найкращим результатом. Учасник може обрати один або декілька напрямів для змагання.

Жим лежачи:

Для участі у змаганнях у рамках фестивалю необхідно пройти попередню реєстрацію в Інтернеті та з’явитися у день проведення змагань на попереднє зважування для закріплення за категорією. Змагання з даного виду будуть проводитися за стандартними правилами «класичного жиму лежачи» у трьох вісових категоріях. У кожній вісовій категорії переможець буде визначатися окремо, також будуть відзначені другі і треті місця.

Cross Fit:

Даний напрямок змагань - це високоінтенсивна тренувальна система загальної та функціональної фізичної підготовки, в основі якої лежить поєднання рухів і вправ з різних видів спорту та спортивних методик (гімнастика, важка атлетика, пауерліфтінг, гирьовий спорт, пліометріка, біг та багато іншого). Для участі у даному напрямку фестивалю потрібно подати заявку із зазначенням складу команди: 2 особи – хлопець та дівчина. Кожна команда під час жеребкування отримає свій порядковий номер. Змагання будуть складатись із 3 комплексів. Команда переможець буде визначена за сумою балів за три комплекси.

Танцювальні змагання:

Для участі у даному напрямку фестивалю потрібно подати заявку. Змагання будуть проходити по наступним видам: хіп-хоп, вог, брейк – данс, денцхол. Тривалість виступу кожного учасника буде визначено відповідно до загальної кількості учасників.

Визначення результатів фестивалю


Результати фестивалю за кожною з номінацій встановлюються відповідним журі.
Переможці фестивалю в кожній номінації (1-3 місце) отримають дипломи та подарунки від організаторів.

ЗАЯВКИ

_zayavka_extreme_2016-velotrial.doc [38 Kb] (завантажень: 25)
bit-box_zayavka_extreme_2016.doc [37 Kb] (завантажень: 23)
bmx_zayavka_extreme_2016.doc [38 Kb] (завантажень: 23)
breyk_zayavka_extreme_2015.doc [39 Kb] (завантажень: 28)
dj_zayavka_extreme_2016.doc [37.5 Kb] (завантажень: 26)
fudbol_extreme_zone_2016.doc [207 Kb] (завантажень: 34)
graffiti_zayavka_extreme_2016.doc [37.5 Kb] (завантажень: 24)
rok_rep_zayavka_extreme_2016.doc [47.5 Kb] (завантажень: 27)
roller_skating_zayavka_extreme_2016.doc [39 Kb] (завантажень: 29)
strit_boll_zayavka_extreme_2016.doc [35 Kb] (завантажень: 30)
triking_zayavka_extreme_2016.doc [38 Kb] (завантажень: 24)
workout_zayavka_extreme_2016.doc [37.5 Kb] (завантажень: 25)
zayava_extrim_2016.doc [31 Kb] (завантажень: 22)
zhim_zayavka_extreme_2016.doc [38 Kb] (завантажень: 23)
fristajl_zayavka_extreme_2016.doc [37.5 Kb] (завантажень: 24)

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31