m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
05 жовтня, 2011
 ---
Міський проект «Урок депутата"
Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 19 вересня 2011 року «Про проведення міського проекту «Урок депутата» затверджено положення про проведення даного заходу.

Протягом жовтня-листопада у навчальних закладах міста відбудуться незвичні уроки. Незвичні тим, що будуть проводитися не вчителями, як до цього звикли учні, а депутатами різних рівнів, як безпосередніми суб’єктами місцевого самоврядування. Ознайомити зі структурою місцевого самоврядування, виборчою системою та виборчим правом, роз’яснити необхідність активної участі кожного у виборах та голосуванні – це основні задачі спілкування обранців з молоддю.

Організаторами проекту є управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.
Запрошуємо Вас взяти активну участь у проекті.

За додатковою інформацією та закріпленням за навчальним закладом звертатися до координатора проекту Катерини Долецької (тел. 3-61-67, моб. 050-933-83-47, e-mail: kasya88@mail.ru)

З повагою,
управління у справах сім`ї, дітей та молодіПОЛОЖЕННЯ
про міський проект «Урок депутата»


Міський проект «Урок депутата» (далі Проект) проводиться організаторами з метою ознайомлення учнівської та студентської молоді зі структурою місцевого самоврядування, виборчою системою та виборчим правом, яке виникає з досягненням особою повноліття, роз’яснення необхідності активної участі у виборах та голосуванні, залучення молоді до процесу прийняття рішень.

1. Загальні положення
1.1. Організатори: виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області.
1.2. Співорганізатори: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
1.3. Цільова група: учні загальноосвітніх та студенти вищих навчальних закладів міста віком від 13 до 35 років.
1.4. Учасники: депутати Автозаводської та Крюківської районних в місті Кременчуці рад, депутати Кременчуцької міської ради.

2. Порядок та терміни реалізації:
2.1. Проект реалізовується протягом вересня-листопада 2011 року.
2.2. Етапи реалізації проекту:
• оприлюднення умов проекту та запрошення депутатів до участі (вересень 2011 року);
• формування списку навчальних закладів, у яких будуть проводитися уроки депутата (до 20 вересня 2011 року);
• закріплення депутатів за навчальними закладами. Пріоритет у закріпленні буде надаватися депутатам-мажоритарникам, якщо навчальний заклад розташований на його виборчому окрузі (до 28 вересня 2011 року);
• навчання депутатів щодо методики проведення уроку, інформації, яку необхідно буде опрацювати, порядку ведення дискусії (до 9 жовтня 2011 року);
• проведення уроків у навчальних закладах (жовень-листопад 2011 року).
• висвітлення проекту у засобах масової інформації (листопад 2011 року ).
2.3. Організатори Проекту зобов’язуються забезпечити домовленості з навчальними закладами щодо проведення уроку, здійснити розподіл навчальних закладів серед депутатів, надати депутату необхідну інформацію та порядок ведення уроку.
2.4. Навчальний заклад, який погодився брати участь у Проекті, повинен забезпечити приміщення для проведення уроку, анонсувати подію серед учнів/студентів, визначитися щодо часу проведення заходу.
2.5. За домовленістю депутату може надаватися інша організаційна допомога з боку організаторів чи навчального закладу.
2.6. Організатори забезпечують висвітлення загальної інформації про Проект лише у комунальних засобах масової інформації. За бажанням депутата він (вона) можуть за власною ініціативою розміщувати інформаційні матеріали щодо проекту у засобах масової інформації, але з обов’язковим зазначенням організаторів та співорганізаторів Проекту.
2.7. Урок має проводитися безпосередньо депутатом, який був закріплений для цієї мети за навчальним закладом, а не будь-якими іншими уповноваженими ним на те особами.

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30