m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
19 листопада, 2011
 ---
Завершився другий день Школи розвитку молодіжних ініціатив

У рамках школи розвитку молодіжних ініціатив, яка вперше буде проходити на теринах Полтавської та Черкаської області буде проведено три трьохденних семінари. Семінари будуть пов’язані між собою, та будуть проходити проміжком у три тижні. Після другого тренінгу для учасників буде оголошений внутрішній конкурс на найкращу ініціативу на рівні свого району.

У рамках проекту заплановано проведення трьох трьохденних семінарів на базі міста Кременчука.

Перший такий семінар пройшов 17-19 листопада 2011 року, під час якого учасники ознайомилися з діяльністю Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, освоїли одні з найголовніших початкових тем школи «Мотивація учнів», «Лідерство. Харизма», «Робота в команді».

Основний блок навчання полягав в ознайомлені педагогів з системою створення та реєстрації громадських організацій, системи стратегічного планування та залученню до роботи волонтерів. Крім лекційної та практичної частини, учні школи розвитку молодіжних ініціатив відвідали спеціалізовану школу № 10 з поглибленим вивченням англійської мови, ознайомилися з успішною діяльністю учнівського самоврядування та європейського клубу.

Учасникам проекту, як і у звичайній школі після першого семінару було видане домашнє завдання, яке полягало в проведенні подібних семінарів у себе в школі.

Саме це завдання допоможе засвоїти отримані знання на практиці та передати їх підростаючому поколінню.

Тренери проекту – Пищита Світлана Миколаївна, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій. Шевченко Микола Іванович – член правління Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій.

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31