m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
20 листопада, 2010
Студентами року - 2010 стали Михайло Русаков ( КНУ ім. М. Остроградського) та Сергій Кондрик ( ВТУ №7) Цей конкурс вже вшосте проводиться у нашому місті, до участі в якому долучаються молодіжні активісти вищих навчальних закладів 1-1V рівнів акредитації.

Символічним стало й те, що продемонструвати свої таланти та досягнення кременчуцькі студенти зібралися в день, коли вся світова студентська спільнота відзначає День студента. Цьогорічний конкурс вкотре засвідчив, що молодь Кременчука разом із своїми ровесниками з усього світу, єдина в бажанні навчатися та жити у мирі та злагоді. «Студент року Кременчука – 2010» став цьому безперечним доказом, адже номінації, в яких брали участь лідери студентських колективів та групи підтримки, піднімали нагальні питання сьогодення, а саме соціальні проблеми суспільства.

Як завжди, молодіжний проект «Студент року» розкрив нові таланти, запалив «зірки» серед кременчуцьких студентів. Переможців конкурсу обирати було досить складно, адже без виключення всі учасники талановиті, креативні, ініціативні, добре підготовлені. Але незважаючи на складність вибору, у двох номінаціях було відмічено таких призерів: перше місце серед ВУЗів I –II рівнів акредитації виборов студент ВТУ №7 Сергій Кондрик, який на відмінно виконав завдання «Імпровізація». А серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації призове місце дісталося Михайлу Русакову – студенту Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського, який вдало презентував у фінальному виступі номер «Бути здоровим – це здорово».

За рішенням журі конкурсу, 20 листопада 2010 року за звання «Студент року Полтавської області» у регіональному турі честь Кременчука захищатимуть Михайло Русаков та Анастасія Кулікова – студентка КІДУЕПа, яка виборола почесне друге місце.

Всі вісім вищих навчальних закладів Кременчука, чиї студенти брали участь у проекті «Студент року Кременчука 2010», від міської влади отримали музичну техніку. Заохочувальними призами від розважально-торгівельного центру «Європа» - сертифікатами на гру «Боулінг», а також запрошеннями на вечірку були відмічені найактивніші серед учасників.

Джерело: http://www.kremen.mvk.pl.ua/news/?id=1549

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30