m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
28 листопада, 2010
Допоможiть нам створити свято!
Менше місяця лишилось до чудового українського свята – дня Святого Миколая. Напевно, кожен з тих, хто читає зараз ці рядки, або знайде подарунок у себе під подушкою, або кластиме туди дрібнички для своїх дітей, онуків, племінників. Ви радітимете і обійматимете найближчих людей.

Але, на жаль, у нашій країні є ті, для кого 19 грудня стане просто ще одним незначним днем у житті. У них немає батьків, які могли б заздалегідь приготувати солодощі та іграшки і прокинутися на годинку раніше, щоб встигнути покласти дарунки від Святого Миколая. Ніхто не чекатиме, поки вони прокинуться, захоплено рахуючи хвилини і гадаючи – чи сподобається мій подарунок? Це діти, позбавлені батьківської любові і піклування. І саме від нас із вами залежить, чи отримають вони свою порцію тепла і радості в цей день.

З 24 листопада по 24 грудня в місті восьмий раз проходитиме акція "Святий Миколай - дітям". Мета акції – зробити так, щоб усі діти нашого міста отримали подарунки. Найзахоплююче в акції те, що організовують її не дорослі і могутні чоловіки та жінки, а підлітки та молодь. Вони віддають найважливіше, що мають – свій час, для того, щоб зробити свято тим, хто позбавлений батьківської опіки.

Акція відбуватиметься в кілька етапів. Вже з наступного тижня в усіх навчальних закладах міста запрацюють "Штаби Святого Миколая" - команди зі студентів та школярів, які збиратимуть подарунки. З 14 по 17 грудня волонтерів акції можна буде побачити в магазинах міста – там вони пропонуватимуть відвідувачам долучитись до акції, придбавши подарунок із продукції магазину – іграшку, одяг, солодощі, канцтовари, книжки.

Організаторами акції є: Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, відділ у справах сім‘ї та молоді за підтримки міського голови Олега Бабаєва.

Долучитись до акції можна безліччю способів – у своєму учбовому закладі, якщо ви студент чи школяр, у магазинах міста з 14 по 17 грудня, а також занісши подарунки в "Головний офіс Святого Миколая" в місті – Молодіжний Парламент Кременчука, що знаходиться на вулиці Шевченка, 19/3.

Найактивнішим представникам молоді ми пропонуємо стати помічниками Святого Миколая, приєднавшись до команди наших волонтерів і збираючи подарунки в учбових закладах та магазинах міста.

Молодь зробила свій вибір – ми намагатимемося зробити так, щоб жодна дитина не лишилась поза увагою в цей день. Приєднуйтесь до нас! Адже дитяча посмішка – це найцінніше багатство в світі, і саме зараз якась дитина чекає саме на ваш подарунок.

З повагою, помічники Святого Миколая в Кременчуці

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31