m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
07 грудня, 2010
Святий Миколай розпочався!Минулого четверга в сесійній залі Міськвиконкому відбувся великий оргкомітет акції «Святий Миколай - дітям». Це щорічна благодійна акція, мета якої – зібрати подарунки для дітей, до яких з тих чи інших причин під подушку не потраплять солодощі та іграшки, дбайливо підкладені батьківською рукою.

Організатори акції: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Відділ у справах сім’ї а молоді, Управління освіти, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління підприємництва та розвитку.

Інформаційні партнери: газета «Автограф», «Вісник Кременчука», «Програма Плюс» та «Телеграф»; радіостанції «Авторадіо - Кременчук» та «Європа плюс» Кременчук; сайт «Кременчук на долоні» www.knl.ua; Кременчуцька міська телерадіокомпанія та ПТК «Візит».

Акція проходитиме в кілька етапів:
з 25 листопада до 16 грудня у всіх школах та вищих навчальних закладах міста, які приєднались до акції, створюються Офіси Святого Миколая. Проводяться благодійні вечірки, аукціони, конкурси, концерти.

з 14 по 17 грудня у магазинах міста, які приєднались до акції, проводиться збір волонтерами подарунків. В цей період волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука будуть пропонувати придбати подарунок для дітей з числа асортименту магазина.

з 19 до 24 грудня проводитиметься підготовка концертної програми та передача подарунків до притулків, інтернату ім. Макаренка, допоміжної школи та ін.
Долучитись до акції можна наступним чином:
1. Стати волонтером і допомогти збирати подарунки в своєму навчальному закладі або в магазинах міста.
2. З 14 до 17 грудня віддати придбаний подарунок волонтерам, які будуть знаходитись в магазинах міста.
3. Принести подарунок в Головний офіс Святого Миколая за адресою Шевченка 19/3, який працює у режимі понеділок-субота з 9:00 до 18:00.
Що саме збиратимуть офіси Святого Миколая

Ось приблизний, але не вичерпний, перелік того, що саме можна передавати нашим волонтерам:
1. Іграшки
2. Канцтовари
3. Книжки
4. Солодощі
5. Конструктори

Між іншим наразі в Головному офісі Святого Миколая вже знаходяться перші подарунки, які принесли кременчужани – книжки та м’які іграшки. Напевно кожен з тих, хто читає зараз ці рядки або знайде подарунок у себе під подушкою, або кластиме туди дрібнички для своїх молодших братів, сестер, племінників, дітей чи онуків.

Наша ціль – зробити так, щоб Святий Миколай не оминув жодного маленького кременчужанина. Але без вас ми не впораємось!

З Головного Офісу Святого Миколая,
Юлія Суперека

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31