m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
20 лютого, 2011
СВЯТИЙ МИКОЛАЙ - ДІТЯМ
Уже традиційно Святий Миколай напередодні свята разом зі своїми помічниками відвідує тих дітей, які з нетерпінням цілий рік чекали від нього подарунків.

Протягом місяця у місті Кременчуці буде проходити благодійна акція «Святий Миколай - дітям». Цьогорічна акція не відрізнятиметься від минулорічної, а саме, у кожному навчальному закладі буде створено офіси Святого Миколая на чолі з його помічниками. У період з 1 по 16 грудня кожен офіс буде збирати іграшки серед учнів та студентів свого навчального закладу. Відрізнити помічників з поміж інших можна буде завдяки значків з написом «Помічник Святого Миколая». Усі благодійники, які даруватимуть подарунки отримають наліпки «Я допоміг дітям». Напередодні свята всі іграшки будуть передані до центрального офісу, який знаходиться у Молодіжному Парламенті Кременчука.

Враження волонтерів минулих років:

- Був у нас першачок, який приніс маленьку машинку. А наступного дня прийшла його мама. Ми спочатку подумали, що вона зараз збере іграшку. Натомість отримали ще кілька новеньких ведмедиків. Вона розповіла, що син прийшов додому і сказав «Ти не сварись, я сьогодні свою іграшку віддав дітям. У мене немає машинки, зате є ти. А у цих дітей мами немає».

- Ми з подругою стояли в магазині. Було дуже приємно, що більшість казала «Так, ми знаємо про вашу акцію. Зараз щось візьмемо». Купували різне – і цукерки, і іграшки. Вражало коли підлітки заходили в магазин за жуйкою чи чимось таким, а натомість купували шоколадки та цукерки і віддавали їх для дітей.

- Найдужче запам’ятався один солідний чоловік, бізнесмен мабуть. Він заходив купувати сину іграшку. Купив дві машинки – велику і середню, з дистанційкою. Віддав нам ту, що поменше і пішов. А за кілька хвилин повернувся, і замінив машинки. Сказав, що своєму сину потім придбає іншу велику, а ця нехай їздить в дитячому будинку.

- Нам дістався дуже кльовий магазин. Навіть продавці там були класні – дуже приязні, веселі. Весь час хвилювались, щоб нам було зручно. А ще була одна жінка, яка розплакалась коли ми розповіли їй про акцію. Сказала, що це дуже зворушливо коли підлітки допомагають дітям і що тепер вірить у наше покоління. Було трохи дивно, але дуже приємно.

- Коли збирали подарунки для дітей в школі ходили по всім класам, розповідали про акцію. Наша завуч була дуже здивована – майже кожен клас приніс пакет з іграшками і солодощами. Один хлопчик, коли почув про акцію, зітхнув і сказав: «Ну що ж, отже сьогодні в комп’ютерний клуб не піду. Що там можна купувати, кажете?»

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31