m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
28 вересня, 2012
 ---
Відомі результати конкурсу "Кременчук – очима дітей"Відомі результати конкурсу "Кременчук – очима дітей"

З метою формування у свідомості дітей - уявлення про рідне місто, яким вони його бачать зараз, і яким хочуть бачити в майбутньому Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти та управління у справах сім’ї, дітей та молоді з 10 по 26 вересня 2012 року проводив виставку-конкурс малюнків "Кременчук – очима дітей", присвячений відзначення Дня міста.

26 вересня 2012 року в малому залі № 2 міської ради відбулося засідання журі конкурсу малюнків «Кременчук – очима дітей». Даний конкурс проходить у нашому місті з 2005 року, та з кожним роком стає популярнішим.

На виставку-конкурс цього року було представлено 206 робіт з різних навчальних закладів нашого міста, у тому числі з Кременчуцької дитячої художньої школи ім. О.Д.Литовченка, школи-інтернату ім. А.С.Макаренка, будинку дитячої та юнацької творчості, гімназії № 5, школи №14, клубів за місцем проживання та інших навчальних закладів міста.

Кожен з учасників відобразив місто таким, як він його бачить, по своєму своєрідне та мальовниче. Особливу увагу діти приділили мосту через Дніпро, Придніпровському парку – саме їх можна впевнено назвати дитячими символами Кременчука.

Роботи були наскільки цікаві та професійні, що компетентне журі, у складі якого були: викладач дитячої художньої школи Терещенко Володимир Васильович, керівник творчого об’єднання студії образотворчого мистецтва БДЮТ Заєць Жанна Борисівна та інші відомі особи нашого наддніпрянського міста, дуже довго сперечалось у виборі переможців конкурсу, адже рівень конкурсних робіт дуже високий і практично кожна робота могла претендувати на перемогу.

У кожній з трьох вікових категорій було визначено переможця - у першій категорії від 5 до 8 років переможцем стала Манько Вероніка, учениця ЗОШ № 8, у другій категорії, від 9 до 12 років, перемогу здобула Луніна Марина учениця Кременчуцької дитячої художньої школи, у третій категорії від 13 до 16 років – Ільїна Євгенія, учениця гімназії № 5.

Нагородження подарунками, заохочувальними призами та організація виставкової експозиції робіт переможців місцевого рівня виставки-конкурсу відбудеться 2 жовтня о 16:00 в актовому залі Будинку дитячої та юнацької творчості.

Переглянути роботи учасників можна вже сьогодні у вітрині Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Радянська, буд. 15/4 (перехрестя вулиць Бутиріна та Радянської.)

Жодний учасник не залишиться у цей день без подарунку, усі отримають свої заслужені дипломи та грамоти, а також заохочувальні призи.
Але треба пам’ятати, що головне в житті - не перемога, а участь! А для більшості юних митців ця виставка - конкурс – перша у житті.


Контактна особа:
Пищита Світлана, директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді
3-01-91

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Липень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31