m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
07 листопада, 2012
 ---
У Кременчуці стартувала благодійна акція «Святий Миколай – дітям»
6 листопада 2012 року у Кременчуці стартувала 10-та ювілейна благодійна акція «Святий Миколай – дітям». Напередодні Новорічних і Різдвяних свят у рамках цієї акції представники волонтерського руху збирають подарунки дітям, позбавленим батьківської уваги, а також із малозабезпечених та сімей, що опинилися у важких життєвих обставинах. За традицією, організовують акцію «Святий Миколай – дітям» Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім»ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, управління освіти, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді.

6 листопада під час організаційного засідання з проведення благодійної акції «Святий Миколай дітям», на якому були присутні організатори і партнери акції, «Помічники Святого Миколая» та волонтери минулих акцій, заступник міського голови Віталій Малецький підкреслив, що волонтерський рух Кременчука – один із кращих в Україні. Щороку новими видами благодійності охоплюються ті кременчужани, які дійсно потребують допомоги інших. А завдяки минулорічній акції була зібрана рекордна кількість солодких подарунків для кременчуцької малечі – більше 1,5 тис.

Своїм досвідом роботи під час попередніх акцій поділилися з майбутніми волонтерами волонтери зі стажем Ігор Стефан з 25 колегіуму, Омельченко Ліза із загальноосвітньої школи № 12 та Подорожня Христина, яка вже не один рік працює під час цієї акції від Молодіжного Парламенту Кременчука.

Про хід проведення цьогорічної акції розповіла присутнім директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Світлана Пищита. Вона зазначила, що цього року благодійна акція «Святий Миколай – дітям» триватиме з 6 по 20 грудня:

- з 6 листопада до 17 грудня у всіх навчальних закладах, організаціях та установах міста будуть створюватися центри Святого Миколая; розповсюджуватимуться анкети та вибір волонтерів акції для збору подарунків у об’єктах торговельної мережі Кременчука;

- з 17 грудня – збір подарунків з центрів Святого Миколая до центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді; а також робота волонтерів у магазинах міста, які приєдналися до акції: серед покупців та відвідувачів проводитиметься збір подарунків;

- з 19 до 20 грудня зібрані подарунки передаватимуть до Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини Полтавської області, у дошкільний навчальний заклад №10, Кременчуцьку спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат Полтавської обласної ради, Кременчуцьку виховну колонію для неповнолітніх, Міський центр реабілітації дітей, психоневрологічний диспансер «Славутич», Кременчуцьку загальноосвітню школу-інтернат для дітей-сиріт ім. А.С. Макаренка; притулок для дітей служби у справах дітей виконавчого комітету Автозаводської районної ради, а також у малозабезпечені родини.

Цими днями для таких дітей також проводитимуться спеціально підготовлені учнівськими колективами міста концертні програми.

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Липень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31