m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
23 листопада, 2012
 ---
МРІЇ ДІТЕЙ ПОВИННІ ЗБУВАТИСЯ!
У рамках загальноміської благодійної акції «Святий Миколай — дітям» розпочали збирати подарунки для дітей з притулків та малозабезпечених сімей.

6 листопада 2012 року у Кременчуці стартувала благодійна акція «Святий Миколай — дітям».

Традиційно організовують акцію «Святий Миколай — дітям» Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, управління освіти, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Уже протягом десяти років напередодні Новорічних і Різдвяних свят представники волонтерського руху збирають подарунки дітям, позбавленим батьківської уваги, а також із малозабезпечених та функціонально неспроможних сімей.

Як повідомили організатори, цьогорічна благодійна акція триватиме з 6 листопада по 25 грудня.

З 6 листопада по 12 грудня у всіх навчальних закладах, організаціях та установах Кременчука створять офісі Святого Миколая. На сьогодні такі офісі створені у 42 навчальних закладах міста та в 28 клубах за місцем проживання, тобто, кожен кременчужанин може знайти такий офіс на своєму мікрорайоні. Впізнати його доволі просто, на кожному офісі розміщена табличка «Офіс Святого Миколая. Подарунки збираються тут». Більш детально про місце розташування клубів можна дізнатися в центральному офісі акції за телефоном 3-01-91.

З 11 по 15 грудня у магазинах міста, які приєдналися до акції, серед покупців та відвідувачів проводитиметься збір подарунків помічниками Святого Миколая. Планується долучити до акції близько 200 активістів учнівського та студентського самоврядування.

Передати «посилки Святого Миколая» планують з 19 по 24 грудня. Дістануться вони Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини Полтавської області, дошкільному навчальному закладу № 10, Кременчуцькій спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату Полтавської обласної ради, Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх, Міському центрі реабілітації дітей, психоневрологічному диспансеру «Славутич», Кременчуцькій загальноосвітній школі-інтернату для дітей-сиріт ім. А. С. Макаренка, Притулку для дітей служби у справах дітей виконавчого комітету Автозаводської районної ради, а також малозабезпеченим родинам.


Світлана ПИЩИТА, директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Липень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31